NEW VIORE 50' PLASMA HDTV PD50VH80 BASE STAND
Code : 789091978
Category : flat screen tv stand
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
  • TV Type : Plasma
  • Deals : FreeShipping
  • Screen Size : 50" - 60"
  • HDTV : HDTV
Description
The Viore 50.0-inch 720p 60 Hz plasma HDTV features native 1366 x 768 resolution for excellent HD performance.
Specification
Search Results
INSIGNIA-50-PLASMA-HDTV-BASE-STAND-ONLY-NS-PDP50 ...
PD50VH80, TV STANDS, TV BASE, VIORE 50 STANDS ...
New TVs Used TVs Power Supplies Main Board (Signal Board) Inverter Board (Backlight Board) THIS PART PULLED FROM 50" VIORE PLASMA TV, MODEL # PD50VH80,. PART DESCRIPTION IS . VIORE
viore hdtv | eBay - Electronics, Cars, Fashion, Collectibles ...
Plasma HDTV Stand
HDTV Repair & Sale. PD50VH80 POLE STANDS, VIORE ...
Viore 50" Plasma HDTV, 720p 60Hz, PD50VH80, Bundle ...
This bundle features: Viore 50" Plasma HDTV 720p 60Hz, PD50VH80 Ampac 6-ft. High-Speed HDMI Cable with Ethernet RCA 250W DVD Sign Out|Help New customer? Sign In|Help Whalen High TV Stand, for
Walmart Viore Viore 50" Class Plasma 720p 600Hz HDTV ...
Walmart customers questions and answers for Viore Viore 50" Class Plasma 720p 600Hz HDTV, PD50VH80. Hello, {0}. Sign Out|Help New customer? Sign In|Help The base comes unattached and has mounting