Bretford Basics FP42UL-P5BK A/V Equipment Stand - 26" to 42" Screen Support - 75.00 lb Load Capacity - 3 x Shelf(ves) - 66.0" Height x 32.0" Width x 27.0" Depth - Powder Coated - Steel - Black
Bretford Basics FP42UL-P5BK A/V Equipment Stand - 26
Code : 873573359
Category : flat screen tv stand
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
  • Deals : FreeShipping
Description
26" to 42" Screen Support - 75.00 lb Load Capacity - 3 x Shelf(ves) - 66.0" Height x 32.0" Width x 27.0" Depth - Powder Coated - Steel - Black - UL listed for schools to support ...