Innovex TPT65G29 TV Stand - Up to 73" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 65.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black
Innovex TPT65G29 TV Stand - Up to 73
Code : 938475136
Category : flat screen tv stand
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
  • Location : Living Room
  • Deals : Discount0Discount10
  • Furniture Material : Steel
Description
Up to 73" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 65.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black - The TPT65G29 TV stand features large tempered glass ...