Z-Line Designs Elecktra ZL5700-40SU TV Stand - 40" to 50" Screen Support - 135.00 lb Load Capacity - 22.5" Height x 40.0" Width x 19.9" Depth - Cherry, Powder Coated, Champagne - Glass, Metal, Wood Veneer - Black, Chrome
Z-Line Designs Elecktra ZL5700-40SU TV Stand - 40
Code : 1023157974
Category : flat screen tv stand
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
  • Deals : FreeShipping
  • Furniture Material : MetalWood
  • Style : Contemporary
Description
Compatibility: LCD TV Plasma TV - 40" to 50" Screen Support - 135.00 lb Load Capacity - 22.5" Height x 40.0" Width x 19.9" Depth - Cherry, Powder Coated, Champagne ...