Z-Line Designs Elecktra ZL5700-50M29U TV Stand - Up to 60" Screen Support - 150.00 lb Load Capacity - 50.0" Height x 50.0" Width x 21.0" Depth - Warm Cherry - Glass, Metal, Wood Veneer - Black, Chrome, Cherry
Z-Line Designs Elecktra ZL5700-50M29U TV Stand - Up to 60
Code : 1049409657
Category : flat screen tv stand
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
  • Deals : FreeShipping
  • Furniture Material : MetalWood
  • Style : Contemporary
Description
Compatibility: LCD TV Plasma TV - Up to 60" Screen Support - 150.00 lb Load Capacity - 50.0" Height x 50.0" Width x 21.0" Depth - Warm Cherry - Glass, Metal, Wood Veneer ...